تبلیغات
همه چیز در مورد سلطان پاپ ایران شادمهر عقیلی - خبرهای داغ از شادمهر و ویدئوی جدید
همه چیز در مورد سلطان پاپ ایران شادمهر عقیلیخبرهای داغ از شادمهر و ویدئوی جدید
 شادمهر یک ویدئو دست آقای سیروس کردونی داشته از چند وقت پیش که علی رقم اصرارم ، مدتش رو نگفتن که شادمهر از قرار دادن اون آهنگ در آلبوم منصرف شده اما معلوم شد که شادمهر این آهنگ رو به روز کرده ودوباره داره رو ویدئو میکس میشه بزودی شادمهر مهمان آقای کسری هستش که با خودش به احتمال زیاد این ویدئو رو میاره.

در رابطه با آهنگ ۴ صدایی پرسیدیم که گفتن به زودی با همکاری الک و سیروس آماده پخش میشه و همزمان در یک فرصت مناسب از این ۴ هنرمند مصاحبه ای پخش میشه.

در رابطه با سه آهنگ بیا تن تو و یه کاری کن پرسیدم که اینگونه پاسخ دادند که این ۳ آهنگ برای آلبوم پاپ کرن ساخته شده بود شادمهر میگه که آهنگ تن تو اسم اصلش شبهای تکراریست که کاری درخواستی از آقای زندی که آهنگ رو براش ساختم این آهنگ روبا ۲ ملودی ساختم که هردو بدونه تنظیم نهایی بود و اما آهنگ بیا رو قرار بوده درآلبوم پاپ کورن بیاره که تصمیم عوض میشه و قرار شد که آهنگ با تنظیم نهایی برای آلبوم جدید آماده بشه و اما یه کاری کن از آلبوم جدید بوده کار تنظیم تموم شده و درهر صورت شنیدیم که شادمهر از این وضع ناراضی نیست و قراره که کنسرت بزرگی رو برگزارکنه

پخش ۳ موزیک جدید از شادمهر باعث ابهاماتی شد که بدترین آن این بود که همه فکر کردند آلبوم سبب روانه بازار شد در حالی که همچین آلبومی وجودنداره و شواهد این موضوع هم همین تنظیم نهایی نشدن این موزیک به خصوص آهنگ بیا بود , این ۳ آهنگ لو رفته و چیزی جز این نیست. اما آلبوم جدید شادمهر با کار هایی کاملا جدید استارت خورده و تا ماه های اینده تمام خواهد شد.

موزیک ویدئو دیگری از شادمهر که مربوط به موزیک می خواستمت از آلبوم پاپکرن بود با کارگردانی خانم الهام و اجازه ی شخص شادمهر برای اولین بار از شبکه جهانی جام جم پخش شد که در حد شادمهر نبود و متاسفانه هنوز هم در حال پخش است. به زودی شادمهر با شبکه ی پن مصاحبه خواهد داشت که به محض پخش برای دریافت شما قرار خواهم داد .

در رابطه با آلبوم سبب هم همونطور که می دونید 3 آهنگ جدید از شادمهر لو رفت و من درست همون روز اول دزدی بودن آهنگها رو لو دادم بعضی از دوستان شادمهری لطف کردن و اون رو با 4 آهنگ قبلی به صورت دلخواه آلبوم کردن بیشتر توضیح نمیدم چرا که بزودی توضیحات مفصل رو از زبان شادمهر در شبکه پن در برنامه ای با کسری خواهید شنید

شنبه 29 فروردین 1388 توسط meysam maram | نظرات ()پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
آهنگسازی شادمهر (8)
news(اخبار روز در مورد شادمهر) (14)
photo gallery(البوم عكس شادمهر) (2)
shadmehr interview(مصاحبه ها) (5)
concert info(اطلاعات كنسرت) (6)
دانلود البوم های قدیمی شادمهر (1)
متن كامل اهنگ های قدیمی و جدید (2)
دانلود فیلم پرپرواز و شب برهنه (1)
meysam maram
اجناس شگفت انگیز و ارزان
بهترین پوسترها و والیپرها با نیكشاد گرافیك
titop.mihanblog.com
itmihan
عكس هاى در خواستی
همه پیوندها
بهمن 1390
اردیبهشت 1390
شهریور 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
دی 1388
آذر 1388
آبان 1388
خرداد 1388
اردیبهشت 1388
شادمهر-یگانه-عسگری-بیباک-فلاح-فرد و............
دانلود آهنگ جدید شادمهر : حالم عوض میشه
نتایج نظرسنجی وبلاگ در مورد عملکرد هنری شادمهر
آهنگسازی سلطان پاپ شادمهر برای شاه ماهی هنر گوگوش
الك كارتیو یا سیروس كردونی
نظرسنجی جدید:شادمهر در خوانندگی موفقتر بوده یا آهنگسازی
دانلود ورژن جدید آهنگ آزادی با تنظیم جدید
تحلیل آهنگ آزادی
متن كامل شعر آزادی از سروش
تحلیل تخصصی آهنگ ازادی از شادمهر فنز
لیست آخرین مطالب
دانلود تمام موزیك ویدیو(music video)شادمهر
شادمهر تو كدوم زمینه موفق تر بوده؟